Bramy garażowe firmy Hörmann

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się dyscypliną Hörmann i bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram uchylnych, jak również napędów. Spółka Hörmann jest marką rodzinną funkcjonującą na dystansie dziesięcioleci. Przedstawia warunek najnowszych rozstrzygnięć i najwyższej jakości produktów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, jak również prawnuków inicjatora spółki, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Główna siedziba spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże obszarze poza sekretariatami siedziby, mieszczą się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, firma posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka zatrudnia w nich ponad stu wysoko doświadczonych pracowników. Firma Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć partnerów handlowych w zasięgu całego państwa. Zapewnia ona szybki i kompetentny serwis a także poświadcza odpowiednią, fachową obsługę kontrahenta.